Chlorofilas ir jo nauda sveikatai

 

Chlorofilas – molekulė, kuri suteikia augalui žalios spalvos ir yra atsakinga už vieną svarbiausių svarbiausių procesų planetoje – fotosintezės procesą. Fotosintezė – tai procesas, kurio metu augalai Saulės energiją paverčia cheminių junginių energija. Taigi, tik fotosintezės dėka planetoje yra gyvybė ir todėl chlorofilas yra viena iš svarbiausių medžiagų žemėje. Funkcinės chlorofilo savybės tokios pat kaip kraujo funkcijos žmogaus organizme – jis augalams taip reikalingas kaip žmogui kraujas, todėl ir pradėtas vadinti žaliuoju augalų krauju.

 

Kraujo valymas ir detoksikacija

Chlorofilą galima prilyginti jūsų kraujo valomajai priemonei. Chlorofilo dėka nuolat didėja raudonųjų kraujo kūnelių, kurie musų organizme perneša deguonį. Esant pakankamam kiekiui deguonies, bakterijos negali išgyventi, todėl stiprėja imunitetas ir atsparumas ligoms. Dėka geros kraujotakos, kenksmingos medžiagos iš mūsų organizmo lengvai išplaunamos. Chlorofilo savybės buvo tiriamos, siekiant kovoti su radioaktyviu užterštumu, taip pat ir vėžio profilaktikai. Chlorofilas suriša toksinus ir padeda efektyviai pašalinti juos iš organizmo. Be viso to chlorofilas padeda normalizuoti virškinimo traktą.

 

Chlorofilo nauda mūsų sveikatai

Chlorofilas gali atnešti didelę naudą žmogaus sveikatai. Jis pagerina širdies ir kraujagyslių sistemą, imuninės, virškinimo sistemos darbą, taip pat leidžia išsivalyti nuo kenksmingų medžiagų. Keletas iš daugelio chlorofilo savybių:

– Stipri kūno detoksikacija;

– Jaunina organizmą;

– Skatina greitesnį ląstelių augimą ir stiprina jų sieneles;

– Energizuoja ir nuima nuovargį;

– Sudėtyje yra daug aminorūgščių;

– Chlorofilas šalina kenksmingas medžiagas iš kepenų ir gerina jų funkciją;

– Reguliuoja kalcio lygį organizme;

– Turi priešuždegiminį, žaizdų gydomąjį poveikį, kovoja su infekcijomis;

– Chlorofilas – natūralus antioksidantas, kuris neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį žmogaus organizmui;

– Padeda normalizuoti virškinamąjį traktą;

– Apsaugo organizmą nuo vėžinių ląstelių;

– Padeda išgydyti įvairias odos ligas;

– Gerina miego kokybę;

 

Chlorofilo šaltiniai

Chlorofilas yra randamas visuose žalios spalvos turinčiuose augaluose. Kuo tamsesnė augalo spalva, tuo jame daugiau chlorofilo. Daug chlorofilo turi dumbliai (ChlorellaSpirulina), kviečių daigai, visi kopūstai, petražolės bei kalendros.

Loading...

Visi užsakymai už 30 EUR ir daugiau pristatomi Lietuvoje NEMOKAMAI! Atšaukti