Kas yra Chlorella Sorokiniana (Chlorella karalienė)?

 

Yra dešimt skirtingų rūšių Chlorellos. Geriausiai žinoma rūšis yra Chlorella Pyrenoidosa (Sorokiniana), kitaip žinoma Chlorellos karalienės pavadinimu. Yra daugybė pardavinėjamų Chlorellos rūšių, tačiau Chlorella Sorokiniana yra rūšis, turinti didelį C.G.F (Chlorella augimo faktorių).

Chlorella Pyrenoidosa (Sorokiniana) yra smaragdinės žalios spalvos vienaląstis gėlo vandens mikrodumblis, kuris šiais laikais dažniausiai atpažįstamas kaip veiksmingiausias visų maistinių medžiagų šaltinis žemėje.

Šis dumblis savo mikroskopinėje struktūroje, vos didesnėje nei žmogaus kraujo ląstelė, turi daugiau pagrindinių maistinių medžiagų nei bet kuris kitas žmogui žinomas maistas.

Chlorella Sorokiniana teikiama nauda:

  • Stiprina imuninę sistemą
  • Subalansuoja maistines medžiagas, reikalingas palaikyti sveikatai
  • Sugeria kenksmingus aplinkos toksinus
  • Padidina energijos lygį ir ištvermę
  • Kuria raudonuosius kraujo kūnelius
  • Skatina greitesnį gijimą

Chlorella yra 100% tyra ir natūrali

Chlorella savo sudėtyje turi daugiau nei 20 vitaminų ir mineralų, visi jie yra lengvai „biologiškai įsisavinamoje“ formoje, skirtingai nei sintetinės multi-vitaminų tabletės, kurios užpildo sveiko maisto parduotuvių lentynas šiomis dienomis. Vitaminai ir mineralai, randami Chlorelloje, pateikiami tokia forma, kad žmogaus kūnas juos galėtų lengvai įsisavinti bei suvirškinti.

Skaldytos ląstelių sienelės

Tai pilnavertis maistas, tačiau maistingosios medžiagos slepiasi už labai tvirtos išorinės ląstelės sienelės. Siekiant geriausio rezultato, maistingosios medžiagos išlaisvinamos. Viskas ko reikia – tai šiek tiek ultragarso (argi ne nuostabios šiuolaikinės technologijos!). Tokiu būdu sienelė “įtrūksta” ir sugriūva, maistingosios medžiagos lieka apsaugotos, o Chlorella tampa 60% geriau suvirškinama. Daugelis kitų Chlorella prekės ženklų to nedaro, tad tokie produktai yra tiesiog pinigų švaistymas. Neverta net kalbėti apie tokias įmones, kurios šiam procesui naudoja toksinius chemikalus!

 

Chlorellos augimo faktorius”

Iš dešimties Chlorellos rūšių Pyrenoidosa turi daugiau Chlorella augimo faktoriaus (CAF) nei visos kitos rūšys. CAF yra unikalus fitochemikalas, kuris didžiaja dalimi nulemia Chlorellos savybę gerinti sveikatą. Chlorella pasižymi greitesniu augimo tempu iš visų žinomų maistinių augalų. Esant palankioms sąlygoms, Chlorella dauginasi keturis kartus per mažiau nei 24 valandas. Todėl nenuostabu, kad Chlorella natūraliai padeda gerinti jūsų sveikatą.

 

Norėdami pereiti į parduotuvę spauskite ČIA

Taip pat skaitykite apie Havajų salų Spiruliną

Loading...

Visi užsakymai už 30 EUR ir daugiau pristatomi Lietuvoje NEMOKAMAI! Atšaukti